Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest
Ettevõttest
Tagasiside
QGW6T4ZXKRCSJMRWX...
«QGW6T4ZXKRCSJM RWXF www.google.com Where are you located ? I want to come to you one of th ...»


QGW6T4Z..., www.gig...

Ettevõttest

Oleme toitumisnõustamise ja toitumisalaste koolituste teenuseid pakkuv ettevõte. Spetsialiseerunud eelkõige lasteaedade, koolide, hooldekodude, haiglate ja teiste toitlustusettevõtete tava- ja erimenüüde väljatöötamisele ning samale sihtrühmale tervisliku toitumise ja toitlustamise alaste täiendkoolituste korraldamisele üle Eesti. 

Meie toitumisnõustaja Reelika Õigemeel on lõpetanud toitumisnõustamise eriala (26 EAP) Annely Sootsi Tervisekoolis aprillis 2013 ja on omandanud magistrikraadiga võrdsustatud bakalaureusekraadi Eesti Maaülikoolis keskkonnakaitse alal juunis 2004. Lisaks kuulub ta Eesti Tervisedenduse Ühingusse ja Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse juhatusse.

Lisaks asutuste menüüde alasele nõustamisele ja koolitamisele pakume toitumisnõustamise teenust ka eraisikutele, juhendame tervisegruppe ja toidu valmistamise töötubasid, mis on suunatud kehakaalu normaliseerimisele ja tervislike eluviiside propageerimisele. 

Oleme veendunud, et naturaalne ja tasakaalustatud toidulaud hoiab harmoonilise ja tervena inimese, ja ka meid ümbritseva looduskeskkonna.

Toitutargalt.ee @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper